background background background

Hakkımızda


Düşlediğiniz mobilyalar, yaratıcı grubumuzun ve uzman personelimizin uygulamaları ile evinizde gerçeğe dönüşebilir.  1985 Yılında atölye düzeyinde faaliyetlerine başlayan Özçevik Mobilya 1997 yılında şirketleşmiştir.
  Makine ve ekipmanlarını, üretim yapısına ve çağın gereklerine göre sürekli olarak yenileyen kuruluşumuz, personel sayısını ve eğitim düzeyini de buna paralel olarak arttırmıştır.
  Üretim Planlama Sistemi, Standart ve özel üretim gruplarının iş teslimatlarını, ihafe gereğine ve müşteri isteğine göre belirlenen sürelerde gerçekleştirebilmesini sağlar.
  BORDO Line, Oturma odası, yemek odası, yatak odası, sandalye ve kapı dahil tüm ev mobilyalarını kapsayan bir üretim yelpazesine sahiptir.
  Cam Kayın (Gürgen), Meşe, Ceviz ve Maun gibi bilinen en dayanıklı ve kaliteli ağaçların işlenmesi ile elde edilen mobilyalarımız, garanti şartları dahilinde kullanıma sunulur.
  Üretici firma olmamız, sipariş usulü Özel tip ve ebatlarda mobilya gereksinimlerinizi karşılayabilme alternatifini sağlar.
  Düşlediğiniz mobilyalar, yaratıcı grubumuzun ve uzman personelimizin uygulamaları ile evinizde gerçeğe dönüşebilir.
  Hollanda, Fransa dahil Avrupa ve Orta Doğu ülkelerine yapılan ihracat, Ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır. Hedefimiz, yıllık gelirimizdeki ihracat oranını arttırmaktır.
  Toplam Kalite İlkesinden ödün vermeyen BORDO Line, referanslarını oluşturan müşterileri ite gösterilen ilgi ve duyulan güvene teşekkür eder.
  Saygılarımızla,
  İbrahim ÇEVİK

Özçevik Mobilya Tas. Dek. İml. Tic. Ltd. Şti
Adres: Akbal Sok. Nu: 8 Siteler - Ankara - TÜRKİYE
Tel: +90 312 350 69 75 - +90 312 351 50 67 | Faks: +90 312 348 21 78
Eposta: bordo@ozcevikmobilya.com.tr | URL: www.ozcevikmobilya.com.tr

Her hakkı saklıdır. Bu sitedeki içeriğin izinsiz kullanılması yada kopyalanması yasaktır. Copyright © 2013
web.tasarim.namikerdemkaya.com